TRALO PASLAUGOS

Pervežame automobilius, žemės ūkio techniką, statybinę techniką ir kitus krovinius visoje Lietuvoje. Galime vienu metu pervežti 2 automobilius. Išvežame automobilius iš Klaipėdos uosto konteinerių terminalo.

  • Tralo paslaugas ir automobilių pervežimą / transportavimą vykdome visoje Lietuvoje.

Tralas veža: ​​

  • lengvuosius automobilius su žema pakaba (sportinius),
  • visureigius, mikroautobusus, motociklus, keturračius,
  • įvairią statybinę/žemės ūkio techniką.
  • Įvairių krovinių gabenimas.

 

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Greitas reagavimas ir atvykimas

Konkurencinga paslagų kaina

Ilgametė patirtis transportavimo srityje

Kokybiškai atliktos paslaugos

Galimybė atsiskaityti kortele

APIE MUS

Ne paslaptis, kad netikėtas automobilio gedimas, kiekvienam vairuotojui tampa papildoma problema. Nuleista padanga, pasibaigęs kuras ar automobilio gedimas gali nemenkai sugadinti nuotaiką ar Jūsų planus.  Tokioje situacijoje žmonės pasimeta ir nebežino kaip toliau pasielgti bei ką daryti. Tokiais atvėjais auto pagalba kelyje yra tikras išsigelbėjimas.

MB „Autovelka“ teikia techninės pagalbos kelyje paslaugas. Mes pasiruošę suteikti pagalbą kelyje 24valandas per parą nepaisant oro sąlygų. Mūsų specialios paskirties transportas yra pritaikytas įvairioms situacijoms, tad galime suteikti visapusišką pagalbą kelyje sugedus, ivykus avarijai ar nuvažiavus nuo kelio. Mes dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, tad mūsų paslaugos prieinamos kiekvienam.

SUSISIEKITE SU MUMIS

KONTAKTAI

Telefono numeris

+370-615-99911​

Elektroninis paštas

info@mbautovelka.lt

Įmonė

MB “Autovelka”

Tralas Klaipeda, automobiliu transportavimas, automobiliu pervezimas, tralavimas, tralo paslaugos klaipeda, traliukas klaipeda, traliuko paslaugos, evakuatorius, evakuatorius klaipeda, pagalba kelyje, pagalba kelyje klaipeda, tech pagalba klaipeda, autopagalba, auto pagalba, keliu pagalba, pagalbos tralas klaipeda

Start typing and press Enter to search