TECHNINĖ PAGALBA KELYJE

Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje teikiame Techninės Pagalbos Kelyje paslaugas. Jei Jūsų automobilis netikėtai sugedo autostradoje, patekote į eismo įvykį Palangoje, nuvažiavote nuo kelio Šilutėje ar sugedote Nidoje – MB „Autovelka“ visada padės. Mūsų evakuatorius Klaipėdoje pasiruošęs padėti Jums bet kuriuo paros metu. Skubi tech pagalba bus suteikta bet kokiu oru.

Teikiame šias paslaugas:

  • avarinis automobilio užvedimas išsikrovus akumuliatoriui 12V,
  • kuro pristatymas/atvežimas,
  • rato pakeitimas.
  • Autopagalba autostradoje sugedus ar įvykus avarijai.
  • Automobilių ištraukimas nuvažiavus nuo kelio ar užklimpus.
  • Automobilių nutempimas / nuvilkimas iš avarijos vietos.
  • Evakuatoriaus paslaugos.

Pagalba kelyje klaipeda, evakuatorius klaipeda, autopagalba, tech pagalba klaipeda, pagalbos tralas, keliu pagalba, tech pagalba kelyje

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Greitas reagavimas ir atvykimas

Konkurencinga paslagų kaina

Ilgametė patirtis transportavimo srityje

Kokybiškai atliktos paslaugos

Galimybė atsiskaityti kortele

APIE MUS

Ne paslaptis, kad netikėtas automobilio gedimas, kiekvienam vairuotojui tampa papildoma problema. Nuleista padanga, pasibaigęs kuras ar automobilio gedimas gali nemenkai sugadinti nuotaiką ar Jūsų planus.  Tokioje situacijoje žmonės pasimeta ir nebežino kaip toliau pasielgti bei ką daryti. Tokiais atvėjais auto pagalba kelyje yra tikras išsigelbėjimas.

MB „Autovelka“ teikia techninės pagalbos kelyje paslaugas. Mes pasiruošę suteikti pagalbą kelyje 24valandas per parą nepaisant oro sąlygų. Mūsų specialios paskirties transportas yra pritaikytas įvairioms situacijoms, tad galime suteikti visapusišką pagalbą kelyje sugedus, ivykus avarijai ar nuvažiavus nuo kelio. Mes dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, tad mūsų paslaugos prieinamos kiekvienam.

SUSISIEKITE SU MUMIS

KONTAKTAI

Telefono numeris

+370-615-99911​

Elektroninis paštas

info@mbautovelka.lt

Įmonė

MB “Autovelka”

Start typing and press Enter to search